Místo:
střed nám. Arnošta z Pardubic

Čas:
sobota 10:00 – 22:00

GASTROSTÁNKY

Poručte si, co vaše hrdlo ráčí – tradiční čínskou polévku, poctivý burger, krevetový špíz nebo třeba tu nejlepší sekanou v housce. K dobré Mohaji kávě si dejte na zub zase něco sladkého. 

Dobrodky u Balvínů

V Českém Brodě můžete tradičně navštívit jejich obchůdek, ve kterém prodávají kvalitní a poctivě vybíraný sortiment. Na Gothardském posvícení pro vás chystají však něco ještě více netradičního! U tohoto stánku si totiž dáte silný slepičí vývar podle čínské medicíny, domácí limonády od Oliví, bonbóny ze sušeného ovoce a spousty dalšího zdravého mlsání.

DÁTESI

Dáte si dvojitýho burgera, samuraje nebo klasiku ve formě cheeseburgeru? Kolik burgerů objednáte, tolikrát házíte kousků. A kdo ví, třeba se na vás usměje burger zdarma.

Libižraso

Sekaná v housce. Ale ne ledajaká! Nebudete se stačit divit, jakou dobrotu vám kuchaři z Libižrasa naservírují. Nezapomeňte si domácí sekanou a ručně dělané křupavou housku vytunit volským okem, cheddarem, jalapeño papričkami nebo slaninou.

Asijská kuchyně

Pokud hledáte klasiku ve formě kuřecího wrapu nebo letních závitků, zavítejte k vietnamskému stánku.  Fajnšmekry jistě potěší i speciality z krevet a jiných vodních potvůrek.

Pražírna Mo-ha-ji

Máte chuť na pořádnou kávu? Vaše přání je předem splněno…

CuKRátkov

Je libo sladké zákusky ke kávě nebo slané k vínu? V CuKRátkově vaše chuťové buňky zajisté zajásají.

Fotogalerie