Místo:
náměstí Arnošta z Pardubic

Čas:
sobota 10:00 – 17:00

POULIČNÍ VYSTOUPENÍ

Dřevosochání

Co dokáže motorová pila určitě víte, ale co s ní dokáže pan Moravec jistě ne. Tahle podívána vám bude stát za to! Od 16:00 bude pod kostelem vznikat dřevěná socha, která bude v pozdějších hodinách předmětem dražby. Výtěžek z ní poputuje Spirále pomoci.

SLUSNY YoyoShop

Během posvícení se bude zkrátka pořád něco dít. A to i před kostelem sv. Gotharda.
SLUSNY je parta kluků snažící se moderní yoyo představit veřejnosti jako sport a zpřístupnit ho mladým lidem. Proto yoyování zdarma učí, cestují a soutěží po celém světě. Sponzorují a organizují soutěže, zastihnout je můžete obvykle v jejich kamenném yoyo obchodě na Vinohradech.
Na Gothardském Posvícení se můžete od mistrů Evropy naučit jak základy, tak i nějaké pokročilé yoyo triky.

Pukec

Nemysli a vystřel! Pukec je živá stolní hra pro děti i dospělé. Ale pozor, pukec je hra chytlavá, jak jednou začnete, už nebudete chtít přestat. Stolní hru naleznete stejně jako loni před drogerií Martina.

Ohnivá show

Cirkus van Karavan je nově vznikající seskupení cirkusových umělců, kejklířů a vystupujícich (nejen) s ohněm.

Vystoupení členů skupiny jste již mohli vidět na Circus Culture Festu, Bubo Festu na hradě Sovinci, Festivale Radosti a Života na Pálavě či na pravidelných ohnivých a hudebnich setkáních pražského Tribo Fuego.

Při příležitosti skupinového vystoupení na Gothardském posvícení v Českém Brodě si pro vás připravili divadelně ohňové představení, které okouzlí i pobaví diváky všeho věku.

Divadlo Studna

Připravujeme…

Fotogalerie