Místo:
náměstí Arnošta z Pardubic

Čas:
sobota 10:00 – 22:30

POULIČNÍ VYSTOUPENÍ

Divadlo Studna

Připravujeme…

Dřevosochání

Co dokáže motorová pila určitě víte, ale co s ní dokáže pan Moravec jistě ne. Tahle podívána vám bude stát za to! Od 16:30 bude pod kostelem vznikat dřevěná socha, která bude v pozdějších hodinách předmětem dražby.

Moderátoři Gott a Hard

Každý, kdo navštívil loňské posvícení ví, že pánové Gott a Hard mu vdechli úplně jinou energii. Zábavu s profesionálními moderátory si užijete i letos, a to nejen na pódiu, ale i po celém náměstí.

Na skok do středověku

Jaké by to bylo posvícení bez středověkého městečka? A že v něm bude pořádně živo. Během soboty se můžete těšit i na vystoupení šermířů, kejklířů a středověké kapely. 

Ohnivá show

Cirkus van Karavan je seskupení cirkusových umělců, kejklířů a vystupujících (nejen) s ohněm.

Vystoupení členů skupiny jste si mohli užít nejen na loňském ročníku Gothardského posvícení, seskupení v minulosti vystoupilo také na Circus Culture Festu, Bubo Festu na hradě Sovinci, Festivale Radosti a Života na Pálavě či na pravidelných ohnivých a hudebních setkáních pražského Tribo Fuego.

Při příležitosti třetího ročníku Gothardského posvícení v Českém Brodě si pro vás připravili divadelně ohňové představení, které okouzlí i pobaví diváky všeho věku.

Fotogalerie