Místo:
nám. Arnošta z Pardubic

Čas:
sobota 11:00 –  18:00
neděle 12:00 – 16:00

TROUFNETE SI NA ŠACHOVOU PARTII NEBO MIKÁDO V NADROZMĚRNÉ VELIKOSTI?

Gothardské posvícení bude plné dobrého jídla a pití, ale taky zábavy a netradičních zážitků.

Spoustu zábavy pro děti i dospělé chystají také místní spolky.

Stánky naleznete napříč celým náměstím 🙂

STÁNEK GP

Celý svět je otvírák. Ale co teprve otvírák s motivem Gothardského posvícení? Ten si totiž můžete, stejně jako zrcátko nebo klasickou placku přijít vyrobit ke stánku GP. A nebojte, k výrobě i zakoupení tu budou i další skvělé předměty. Třeba krasohledy nebo plecháčky 🙂

M'AM'ALOCA

To tu ještě nebylo. Prostor ořed drogerií oživí mikádo v nadživotní velikosti, zatloukací kladivo a charitativní střelnice. V neděli bude zkrátka o zábavu postaráno.

EKOCENTRUM VRÁTKOV

Účast na Gothardském posvícení je tradicí i pro Ekocentrum Vrátkov. Jejich naučné hry jsou z velké části vyrobeny z přírodnin a přibližují dětem třeba i procesy, které v přírodě probíhají. Stánek ekoncentra naleznete před vchodem do budovy čp. 1.

LECCOS, z.s.

Dílničky pro děti pro vás tradičně chystá také českobrodská organizace LECCOS. V jejich stánku bude navíc probíhat prodej drobného zboží, které vyrobily děti v NZDM Klub Zvonice. Před budovou čp. 1, kde stánek naleznete, se dozvíte také, co přesně LECCOS pro rodiny s dětmi dělá a jaké služby nabízí. 

ŠK Český Brod

Provětrejte mozkové závity s českobrodským šachovým klubem, jehož stanoviště bude před budovou čp. 1. Vyzvete na partii partnera nebo třeba tatínka? Kdo prohraje, platí u baru 🙂

PSOHLAVCI 14

Až budete hledat hranolkoviště, rozhodně nechoďte ke stánkům s jídlem 🙂 Netradiční atrakci poznáte podle toho, že u ní stojí praví skauti.

Fotogalerie