Místo:
střed nám. Arnošta z Pardubic 

Čas:
pátek od 17:00 do 19:00

TÝMOVÁ SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ KOTLÍKOVÝ GULÁŠ

Vytvořte vlastní družstvo a utkejte se s ostatními týmy o pohár sv. Gotharda v soutěži o nejlepší kotlíkový guláš. Nebo vezměte rodinu a své přátele a přijďte guláše hodnotit. 

Informace pro soutěžící

Pro účast v soutěži budete potřebovat tým 2 a více lidí, vlastní kotlík s trojnožkou, náčiní a všechny další ingredience dle vaší chuti a samozřejmě recept na ten nejlepší kotlíkový guláš.

Před soutěží obdržíte od Aleše Kebrta (Váš Řezník) voucher na maso v hodnotě 500 Kč. O dřevo pod kotlíky se postarají Městské lesy Český Brod. 

 Vaření gulášů bude zahájeno ve 13:00, ochutnávky započnou v 17:00. Na přípravu tedy budete mít 4 hodiny. Vyhlášení výsledku a předání poháru sv. Gotharda proběhne v 19:30.

Co je vašim úkolem? Uvařit minimálně 20 porcí toho nejlepšího kotlíkového guláše. Berte však v potaz, že návštěvník těchto „porcí“ musí spořádat víc, jde tedy o menší porce na ochutnávku.

V případě zájmu o účast v soutěži kontaktujte Petra Fořta (fort@skybrand.cz). 

Odměny pro výherce

Tým, jehož kotlíkový guláš vyhodnotí návštěvníci jako nejlepší, obdrží pohár sv. Gotharda a dárek od bylanské firmy Krby komplet s.r.o. Zajímavé odměny čekají i na týmy, které se umístí na druhém a třetím místě.

Informace pro návštěvníky

Na náměstí budou od 17:00 připraveny ochutnávky gulášů od celkem 10 týmů.  Zakoupením balíčku v hodnotě 150 Kč získáváte lžíci, chléb, misku a hlavně identifikační pásku a 5 žetonů. Ty můžete libovolně rozdělit mezi nejlepší guláše. Každý guláš bude možné ochutnat pouze jednou. Ochutnávat a bodovat můžete až do 19:00.

Během ochutnávek a po jejich skončení pro vás bude připraveno také občerstvení ve formě piva a vína, dobrá káva a poctivé burgery. K večernímu posezení zahraje australská kapela Cash Savage & The Last Drinks.

Fotogalerie