Místo:
malé pódium, zelená plocha u kostela sv. Gotharda

Čas:
sobota 11:00 – 18:00
neděle 10:00 – 16:00

NEJEN NA DĚTI ČEKÁ BOHATÝ PROGRAM

Pohádky pro děti, loutkový ateliér, animace na chůdách nebo úžasný svět her. To vše si můžete užít s Divadlem Studna. Nemusíte mít strach, že byste některou z jejich aktivit nestihli, na Gothardském posvícení s námi totiž budou v sobotu i v neděli. 

PRINC JAROMIL

…doznívá flašinet, oponka se otevírá a lipoví umělci rozehrávají jarmareční příběh o princi, jemuž ke štěstí pomůže moudrost potulných komediantů…

pohádka pro děti od 5 do 12 let
délka představení: 50 minut

sobota 11:00, malé pódium

O VŠUDYBYLOVI


„Rozprávkár“ (pohádkář) je člověk, jenž má dar vyprávět pohádky. Třeba tu od Hrubína o čarodějnici z temného lesa, jež svou vychytralostí polapila do svých sítí chamtivého krále i s jeho zvědavou dcerou. Vše musí dát do pořádku posel z nebes – Všudybyl. Díky němu princezna zkrotí svou zvědavost, čarodějnice pozná, co je odpuštění a král pocítí lásku. A pokud dovolíte i vám „Pepíno pohádkář“ pomůže lecos pochopit a pak se tomu třeba i zasmát.

pohádka pro děti od 5 do 12 let
délka představení: 50 minut

sobota 13:00, malé pódium

SYNDIBÁD

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu vonící dálkou, kávou a vzácným kořením, do země jménem Omán. Zde žil chudý, leč odhodlaný mládenec Syndibád. Na cestě za dobrodružstvím mu dopomůže tučná ryba, létající koberec, kouzelná lampa, džin a také samonavigovací papoušek… Ale nebojte se, napínavá a nebezpečná cesta změní se v cestu svatební. Po necelé hodince v bambusovém labyrintu příjde šťastný konec.

bez věkového omezení
délka představení: 50 minut

neděle 12:00, malé pódium

Fotogalerie